BLOG SE MOMENTÁLNĚ UPRAVUJE! MĚJTE TRPĚLIVOST, BRZY BUDE V PROVOZU.

Prosinec 2009

Krásný silvestr//pro mě ne !

31. prosince 2009 v 13:36 | {€łi$*}
Ahoj tg vám přeju hezkej silvestr a ještě lepší nový rok !!
Umě ro bohužel neplatí není den aby táta neprudil..pořád se jen hádají a víte kvůli čemu k vůli JÍDLU tg není to absurdní!!Vždy začne táta..třeba před chvílí sme dělaali chlebíčky a on řekne stam nemohla dát víc šecneku nebo co ? a nebo ty vajíčka si nemohla dáát na všechny ? přitom tm byly jen dva chlebíčky bez vejce jo!!FG můj táta je hrozný!!Nemám ho ráda :( Nepřeju to nikomu aby zažíval to co pořát zažívvám já :((
Mno a užííte se silvestr!

Ulice//1565., 1566. díl

30. prosince 2009 v 21:50 | {€łi$*}

Ulice//1565., 1566. díl


Thea nachytá Libušku s Matějem na silvestra v posteli

30. prosince 2009 v 21:47 | {€łi$*}
Seriál Ulice: Theu zasáhne, co na silvestra uvidí

Matěj se nemohl dočkat Libušky, Thea se zase nemůže dočkat Matěje. Jenže jejich shledání v Praze nebude zdaleka tak růžové, jak si teď Thea maluje. Sestru s Matějem totiž nachytá na silvestra v posteli.

"Já se už tak těším do Prahy! Bez Matěje ty hory už nějak nejsou ono. Škoda, že něco měl, a neoslavíme tam spolu silvestra. Bylo by to super. Ale takhle aspoň budeme i s ostatními a oslavíme Gábinino miminko. A vlastně budeme mít i víc soukromí. A to je dobře, protože na silvestra se to určitě stane. Zase spolu začneme chodit," plánuje si silvestrovské oslavy i soukromé přivítání nového roku s Matějem Thea Nekonečná. Nejraději by už byla také v Praze, aby byla zase s ním. Ty poslední dny byly tak skvělé.

Thea se o nás nesmí dozvědět
"Myslel jsem si, že s Theou to máme vyřešené. Ale nejspíš si pořád myslí, že se k sobě zase vrátíme. Nechci jí ublížit, je bezvadná holka. Ale já už sem prostě někde jinde. Jen si myslim, že by zrovna nebylo dobrý, kdyby se teď o mně a Libušce Thea dozvěděla," přemítá Matěj Jordán. Je si jist, že pro Theu to bude rána, až se jeho chození s Libuškou provalí. Čím déle to tedy bude, tím lépe. Třeba si Thea do té doby přestane dělat naděje a pak to přijme daleko lépe, než by to přijala teď.

Zathura: Vesmírné dobrodružství

30. prosince 2009 v 17:50 | {€łi$*}

Ahoj jukali ste včera na Zathura: Vesmírné dobrodruštví ? Fg to byla sranada :D hrála tm Kristen Stewart dcl jí to tm slušelo ale hrála tm dcl mrchu mno :D Ale jinák fg doporučuji shlédnout!!!!Myslím že aj ten kosmonaut kterého měli zachránit byl božskej :D:D dám vám sem pár opravdu jen pár fotek :D A pak možná aj video a ten konec ta černá díra jak je to vcuclo :D jen Lisu a Waltera :D..FG doporručuji bylo to fg hustýýýý..
Hlavně ten robot,zorgoni...a ta hra byla taká nějaká divná :DMno tg sem dám nějaký ty fotku :D A na komenty odpovím až VEČER!!Tg zatíím PA :)))
http://www.deskovehry.info/film/img/zathura.jpghttp://img.osobnosti.cz/film/zathura-vesmirne-dobrodruzstvi/N130757-5cef1.jpghttp://img.csfd.cz/photos/filmy/19/195837_1.jpg
KLIK CČ

Sněžíí :D

29. prosince 2009 v 22:50 | {€łi$*}
Ahoj tg unás sněžilo mno :D
Ale bylo dcl doost sněhu a pak začalo pršet mno je to možné ?? FG to je jk naschváál :(
Mno nic dneska jsem toho pár přidala aj udělala :D
A od dneška zde můžete jukat online na ULICI!

Ulice//1563., 1564. díl

29. prosince 2009 v 22:47 | {€łi$*}

Ulice//1563., 1564. díl


Lenka a Jarda: definitivní konec?

29. prosince 2009 v 22:40 | {€łi$*}

Seriál Ulice: Bára utěšuje zoufalou Lenku
Jarda je pro Lenku od pondělního večera nezvěstný. Neukázal se doma, nedal jí o sobě vědět, nebere jí telefony. A to znamená jediné. Konec. Opravdu to ti dva ve středu zabalí?

"Já už prostě nemůžu dál. Od pondělka jsem Jardu neviděla. Nevím, kde je, s kým je, jestli se mu náhodou něco nestalo. Mám o něj strašný strach. Miluji ho, ale než takhle, to to s ním raději skončím. Co nejdřív. Zničili bychom se navzájem," pláče Lenka Drápalová. Stále věřila, že spolu mají ještě šanci, že se jim podaří krizi překonat. Teď už ale veškerou naději ztratila. Naopak si začíná myslet, že se jim oběma uleví, když to co nejdříve skončí. Definitivně.

Nemůžu se tam vrátit
"Nějak pořád nevim, co bych pani učitelce řek, až bych se tam vrátil. Co sme si, to sme si? Tak tu už tu bylo. A jak to dopadlo? Blbě. Vážení přátelé, radostný happy end se nekonal. Pani učitelka měla potřebu se v tom dál babrat. Co s tim? Spláchnout to! Do háje zelenýho s tim všim. Lenku miluju, moc. Nechci ji ztratit. Ale to je mi asi prd platný. Asi už mám sbalíno a šupajdá," trápí se Jarda Hejl. Tak rád by všechno vrátil, za vším konečně udělal tlustou čáru. Jen prostě neví jak.Nyklová svými drby Stárkovi pořádně zavaří

29. prosince 2009 v 22:39 | {€łi$*}
Seriál Ulice: upovídaná manželka Stárkovi pořádně zavaří

Utrápená Vilma Nyklová si ani nemá komu pořádně postěžovat na nepřízeň osudu. Proto přivítá návštěvu Stárkovy obchodní partnerky, které si vylije srdíčko. Bohužel jí řekne víc, než by měla. A hned bude oheň na střeše na všech frontách.

"Ach jo, přijde mi, jako by Mílovi už na mně nezáleželo. To by mě přece jinak nenechal na Vánoce samotnou a neodjel do Děčína. Já vím, že to Lumír s tou hospodou zpackal a že je na něj kvůli tomu naštvanej. Ale proč to mám všechno vodnášet já? Jako by pro Mílu už nic jinýho než ty jeho obchody neexistovalo. Možná by mi bylo líp, kdybych si ho tehdy nevzala," trápí se Vilma Nyklová. Manžel jí už sice z Děčína přijel, ale co z toho má, když se s ní vůbec nebaví? Ani doma, ani v práci. A to vše kvůli té zpropadené hospodě.


Vilma to už přehání
"Vilma by s tím fňukáním už měla přestat. Kdo to má pořád poslouchat? Navíc nám tím odradí i zákazníky. Nikdo není na ty její řeči zvědavý. Kdyby to Lumír tak nezvoral, mohli jsme svátky strávit společně. Ale toto byla poslední kapka! Teď abych dal kvůli němu všechno do pořádku dřív, než se o tom dozví Květa. Jen by mě moc zajímalo, jak ty škody napáchané Lumírem napravit," zuří Miloslav Stárek. S Květou už si maloval růžovou budoucnost nejen v podnikání. A pak přijde taková podpásovka od Lumíra. Od vlastní rodiny! Ještě že je Květa v Děčíně a netuší, co se tu děje.

Celebrity

29. prosince 2009 v 16:00 | {€łi$*}

Náhled: TU

Něco k desingu:
Tento se mi dcl dost líbí :) Tg že mu dávám 98% :)) ...Bonusy jsou u náhledu :)

Náhled: TU

Něco k desingu:
Tg nedám mu 100% protože mi příde takový moc jednoduchý :D Mno až moc tg 35% bych mu mohla dáát :)

Náhled: TU

Něco k desingu:
Tento se mi myslím dcl povedl ale až na ty stíny bílé okolo Hilary :D
Mno nic dávám mu tg 70% :)

Fantasy

29. prosince 2009 v 15:56 | {€łi$*}

Náhled: TU

Něco k desingu:
Tg ten to se mi sakra až moc líbí :D nedivte se že je hezčí než ty dva pod níím :D ale někdy mi to jde a někdy vůbec mno ale to jsem odkročila od tématu dávám mu 100%