BLOG SE MOMENTÁLNĚ UPRAVUJE! MĚJTE TRPĚLIVOST, BRZY BUDE V PROVOZU.

Květen 2013

Co bys měla mít v kabelce?

27. května 2013 v 17:39 | Bee^^
Ahoj, dneska jsem se rozhodla, že se trošku rozepíšu. Napadlo mě, že bych mohla udělat článek ,,Co bys měla mít v kabelce". Řeknu Vám tu, co v ní nosím já, a co by jste tam správně měli nosit. :) Tak jdeme na to !
Takže prvně vezmeme asi ty více důležité věci, které by jste měli nosti pořád u sebe:

1.Mobil
-Ten já nosím opravdu všude, už se bez něj nikdy neobejdu. Nevím teda jak vy, ale já bez mobilu neudělám už ani krok.

2.Klíče
Jo, tak to je druhá důležitá věc, hlavně pokud vaši rodiče jsou v práci a vy by jste si zapoměli vzít klíče? Probléém. Já byc se bez klíčů domů nedostala, maximálně na dvůr :D

3.Peněženka
No, dobře, tu už teda někdy doma zapomenu. Ale pokud chodíte na diskotéky a ještě Vám nebylo 18, tak jí noste pořád s sebou, i kdyby Vám 18 bylo, jinak by byl průšvih.

Chystám pro Vás článek :)

25. května 2013 v 17:59 | Bee^^
Ahoj, tak jsem se rozhodla, že pro Vás vymyslím nějaký dobrý článek, ukážu Vám, co skrývá moje skříňka za poklady. Tím myslím, náučnice, řetízky, líčení, a td.. :) tak jdu to připravit a pak Vám to jsem šoupnu ! :) Ahooj .
Vaše Bee^^

Praxe nuda, s miláčkem super :)

22. května 2013 v 18:59 | Bee^^
Ahojte, omluvám se vám, že jsem se dlouho neozvala, ale tenhle týden jsem na intru a jsem ráda, když mi tu jde 5 minut internet, ale dneska mi jde nějak dobře, tak jsem se rozhodla, že vám sem dám rychle jeden krátkej článek :D :) Pár fotek z praxe a dvě fotky s miláčkem :) Tak zase letím, ahoooj :-*

New lay- Selena Gomez

16. května 2013 v 19:09 | Bee^^ |  Graphic 0.2
Tak layout mám nastavený, popisky taky, pak jen doladím to menu trošku a bude to všechno ;)

Nový layout ? Se Sel ? -_-

16. května 2013 v 17:39 | Bee^^
Tak, udělala jsem lay se Sel, a teď nevím jestli si ho mám nastavit já, nebo ho dát jako free :D No, těžko říct :D :)

Pár mých oblíbených gifů.

15. května 2013 v 17:59 | Bee^^
Pár mých oblíbených gifů :) ;D

Co tenhle týden ?

13. května 2013 v 20:09 | Bee^^
Dneska ,,skoro,, všichni moji spolužáci odjjeli na týdení kurz, mě se nechtělo, tak jsem radši zůstala doma, místo toho musím chodit na praxi do kuchyně, takže jsem z toho celá šťastná, no. Dneska jsem tam ale nebyla :D Jdu až zítra, pchééé. Ve středu je zase nějaký den proti rakovině, a mistrová mě a jednoho kluka vyslala, prodávat do ulic nějaké kytičky, tak jsem zvědavá kolik vytěžíme :D Snad tam bude tak 100,- :D Zítra k nám přijede konečně ten můj šmudla a bude u nás až do pátka a já v pátek jedu k němu:) O víkendu máme na plánu nějkaou tu diskotéku zřejmě a v Pacově je Mistrovství světa v Motokrose, tak se půjdeme mrknout, no a pak zase domů..

HLASUJ, prosím!!!

13. května 2013 v 19:19 | Bee^^
Tak teď od Vás něco potřebuji, doufám, že to pro mě uděláte, je to moc nutné !! Všichni, kdo máte FACEBOOK, mi tam dejte prosím ,,LIKE"..je to pro mě hodně důležité ! :) děkuji Vám, všem!!! :)
Vaše Bee^^
KLIKNI NA FOTKU!

Nový Layout-This is my luck.

13. května 2013 v 18:49 | Bee^^
Táák, konečně jsem se dopracovala k tomu novému layoutu, je poněkud hodně jednoduchý narozdíl od minulého layout, ale i tak doufám, že se Vám bude líbit :) Lay jsem nazvala ,,This is my luck" - ,,To je moje štěstí" . Je tam můj hafan Tomášek a můj milovanej Jirka. :) Tak snad se teda bude líbit ! :) Komentujte !!! :)

Dej ,,TO SE MI LÍBÍ,, prosím.

13. května 2013 v 14:39 | Bee^^
Ahoj, chtěla bych Vás poprosit všechny, co máte FACEBOOK, jestli by jste mi mohli dát ,,TO SE MI LÍBÍ,, u jedné fotky, byla bych Vám moc vděčná :) Nebojte, na fotce nejsem já, ale můj hafan Tomáš..
Děkuji Vám..

Zde je adresa (y) - Nebo stačí když kliknete na fotku, dole :)
Vaše Bee^^